KURUMSAL

Seren Dayanıklı Tüketim Mamulleri Pazarlama Limited Şirketi ticari faaliyetlerine Şubat 2004 tarihinde Mersin Yolu üzerindeki 8.000 metrekare kapalı alana sahip ofis ve deposunun bulunduğu binada başlamış olup  2015 yılında yeni yerinde 10.000 metrekare kapalı alanı ve 2022 yılında Ankara Kahramankazan ilçesinde Lojistik merkezini de aktif hale getirerek iş ortaklarına daha hızlı ve güvenilir sevkiyat yapmak adına bir adım daha atmıştır. Şirketimizin kurucusu ve halen Yönetim Kurulu Başkanı olan Mehmet GİZER’ in kontrolünde ticari hayatına devam etmektedir. Başlangıçta 15 kişiden oluşan personel sayımız, bugün sadece 30 kişiden oluşan satış kadromuzla beraber toplam 100 kişi üzerine ulaşmıştır. Şirketimizin misyonu güven ve dostluğa dayanan ilişkileri ana prensip kabul ederek, bayii ve müşteriler ile birlikte büyüyen, gelişen ve çağdaş çizgiler taşıyan bir marka olabilmektir.

Şu anda dayanıklı tüketim mamulleri pazarında sizlerin de yakından tanıdığı sektörümüzün en popüler ve güçlü firmaları ile çalışmaktayız. Ana ürün grubumuzu oluşturan beyaz eşya  ürün grubunda dünya markaları SAMSUNG,  VESTFROST  Elektronik grubunda yine SAMSUNG ve TELEFUNKEN , iklimlendirme alanında hem ev tipi hem de ticari tiplerde SAMSUNG ve AIRFEL , ticari soğutma ,dondurma ve ev tipi dondurucu ürünlerinde ŞENOCAK markalarının ürün gruplarında tüm Türkiye veya bölge toptan satıcılığı yapmaktayız.

Bünyemizde bulundurup dağıtımını yaptığımız ürünlerle Türkiye’de tek bir çatı altındaki en hızlı, en kapsamlı ve en kaliteli ürün gamını sizlere sunmaktayız.

Hedefimiz ürün satışlarımızdaki artışın devamlı hale getirilmesi,hizmet ettiğimiz markalara ve değerli iş ortaklarımızla beraber toplumumuza faydalı olmaktır. Bunun için tüm TÜRKİYE'deki iş ortaklarımızla çaba göstermekteyiz.

> Misyon

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazemiz ile tüketicilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak

> Vizyon

Kaliteli, Yenilikçi ve doğru ürünler sunarak Türkiye genelindeki bayilerimize kendini güvende ve üst düzey kazanç sağladığını hissedeceği ve bunları keyifle nihai tüketiciye sunacağı ürünler sunabilecek bir firma olmak.